Dulap pentru haine, Hanah Home, Monza 120, 120x180x43.3 cm, PAL, Alb
În stoc furnizor • Brand Hanah Home • Cod 8684284023485
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
2.070 Lei
Solicită mai multe informații
Dulap pentru haine
Picioare din plastic (3 cm)
Greutate maxima suportata / raft: 30 kg
Este un produs dezasamblat.
Latime: 120 cm Inaltime: 180 cm Adancime: 43,3 cm
Rafturi numeroase
Poate fi fixat pe perete
Caracteristici
| Dimensiuni | 120x180x43.3 cm |
| Lungime | 43.3 cm |
| Lățime | 120 cm |
| Înălțime | 180 cm |
| Greutate | 65 kg |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Dulap |