Dulap pentru haine, Hanah Home, Mira 6 210, 209x210x54 cm, Alb
În stoc furnizor • Brand Hanah Home • Cod 8684284242350
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
5.469 Lei
Solicită mai multe informații
Dulap pentru haine
Grosime:18 mm
Mâner din plastic
Latime: 209 cm Inaltime: 210 cm Adancime: 54 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 209x210x54 cm |
| Lungime | 209 cm |
| Lățime | 54 cm |
| Înălțime | 210 cm |
| Greutate | 157.99 kg |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Dulap |