Dulap pentru haine, Hanah Home, Mira 182, 140x182x54 cm, Alb
În stoc furnizor • Brand Hanah Home • Cod 8684284242275
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
3.847 Lei
Solicită mai multe informații
Dulap pentru haine
Grosime:18 mm
Mâner din plastic
Latime: 140 cm Inaltime: 182 cm Adancime: 54 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 140x182x54 cm |
| Lungime | 140 cm |
| Lățime | 54 cm |
| Înălțime | 182 cm |
| Greutate | 117.42 kg |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Dulap |