Dulap pentru haine, Hanah Home, FRN-12023, 90x181x50 cm, Alb
În stoc furnizor • Brand Cordelia • Cod 8684283029228
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Vineri 24.04 - Marți 28.04
1.486 Lei
Solicită mai multe informații
Dulap pentru haine
Grosime: 18 mm
Latime: 90 cm Inaltime: 181 cm Adancime: 50 cm
Rafturi numeroase
Poate fi fixat pe perete
Caracteristici
| Dimensiuni | 90x181x50 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Lățime | 90 cm |
| Înălțime | 181 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb |
| Material produs | PAL |
| Tip produs | Dulap |