Dulap pentru haine, Hanah Home, Floransa 360, 360x210x52 cm, PAL, Alb / Antracit
În stoc furnizor • Brand Hanah Home • Cod 8684284023621
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
10.697 Lei
Solicită mai multe informații
Dulap pentru haine
Picioare din plastic (3 cm)
Greutate maxima suportata / raft: 30 kg
Este un produs dezasamblat.
Latime: 360 cm Inaltime: 210 cm Adancime: 52 cm
Rafturi numeroase
Poate fi fixat pe perete
Caracteristici
| Dimensiuni | 360x210x52 cm |
| Lungime | 52 cm |
| Lățime | 360 cm |
| Înălțime | 210 cm |
| Greutate | 314 kg |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb; Antracit |
| Tip produs | Dulap |