Dulap pentru haine, Hanah Home, Easy 1600-56, 90x174.8x47 cm, Maro
În stoc furnizor • Brand Miwood • Cod 8684283109968
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
1.413 Lei
Solicită mai multe informații
Dulap pentru haine
Grosime: 18 mm
Latime: 90 cm Inaltime: 174,8 cm Adancime: 47 cm
Rafturi numeroase
Poate fi fixat pe perete
Caracteristici
| Dimensiuni | 90x174.8x47 cm |
| Lungime | 47 cm |
| Lățime | 90 cm |
| Înălțime | 174.8 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Maro |
| Material produs | PAL melaminat |
| Tip produs | Dulap |