Dulap pentru haine, Hanah Home, Baru 182, 137x182x52 cm, Bej
În stoc furnizor • Brand Hanah Home • Cod 8684284242282
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
3.876 Lei
Solicită mai multe informații
Dulap pentru haine
Grosime:18 mm
Mâner din plastic
Latime: 137 cm Inaltime: 182 cm Adancime: 52 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 137x182x52 cm |
| Lungime | 137 cm |
| Lățime | 52 cm |
| Înălțime | 182 cm |
| Greutate | 96.62 kg |
| Material | PAL |
| Culoare | Bej |
| Tip produs | Dulap |