Dulap pentru baie Bastle, 47x40x110 cm, MDF, negru mat
În stoc furnizor • Brand Maison • Cod 8697941958686
Livrare curier - 29 Lei (7-13 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 09.04 - Miercuri 15.04
2.133 Lei
Realizata din MDF vopsit. Prevazuta cu inchidere soft-close.
Caracteristici
| Dimensiuni | 47x40x110 cm |
| Lungime | 47 cm |
| Lățime | 40 cm |
| Înălțime | 110 cm |
| Material | MDF |
| Culoare | Negru Mat |
| Tip produs | Dulap |
| Stil | Modern |