Dulap multifunctional, Locelso, VA1-KL, 41.7 x 176.4 x 44.3 cm, pal melaminat, nuc/negru
Stoc epuizat • Brand Locelso • Cod 8683342805445
Alege un alt produs disponibil
Compozitie material: pal melaminat, rama din metal.
Grosime: 1.8 cm.
Caracteristici
| Lungime | 41.7 cm |
| Lățime | 44.3 cm |
| Înălțime | 176.4 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Nuc/Negru |
| Tip produs | Dulap obiecte curatenie |
| Stil | Modern |
| Numar sertare/rafturi | 9 |