Dulap, Hanah Home, Milano 4, 103x101x44 cm, Bej
În stoc furnizor • Brand Adore • Cod 8684283836727
Livrare curier - gratuit (19-23 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
1.993 Lei
Solicită mai multe informații
Dulap
Grosime: 16 mm
Latime: 103 cm Inaltime: 101 cm Adancime: 44 cm
4 sertare și numeroase rafturi
Poate fi fixat pe perete
Caracteristici
| Dimensiuni | 103x101x44 cm |
| Lungime | 44 cm |
| Lățime | 103 cm |
| Înălțime | 101 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Bej |
| Material produs | PAL melaminat |
| Tip produs | Comoda |