Dulap de baie cu suport prosop Banyo, Puqa Design, 60x15x87 cm, alb
În stoc furnizor • Brand Puqa Design • Cod 8681875036190
Livrare curier - 29 Lei (21-25 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
297 Lei
Material: 100% PAL melaminat
Grosime: 18 mm
Se poate fixa pe perete
Caracteristici
| Lungime | 60 cm |
| Lățime | 15 cm |
| Înălțime | 87 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb |
| Material produs | PAL melaminat |
| Tip produs | Dulap |
| Stil | Modern |