Dulap, Hanah Home, Sfn-1004-Dd-1, 90x89x45 cm, Alb
Stoc epuizat • Brand Adore • Cod 8684283505548
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
Dulap
Latime: 90 cm Inaltime: 89 cm Adancime: 45 cm
4 sertare
Poate fi fixat pe perete
Caracteristici
| Dimensiuni | 90x89x45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Lățime | 90 cm |
| Înălțime | 89 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb |
| Material produs | PAL melaminat |
| Tip produs | Comoda |