Decoratiune Pattaya Buddha Head, Bizzotto, 22.5x21x35.5 cm, antracit
Stoc epuizat • Brand Bizzotto • Cod 8051836405363
Alege un alt produs disponibil
Mentiuni:
Compozitie material: amestec de fibra de sticla si argila
Potrivit pentru exterior
Caracteristici
| Lungime | 22.5 cm |
| Lățime | 21 cm |
| Înălțime | 35.5 cm |
| Greutate | 10 kg |
| Material | Fibra de sticla |
| Culoare | Antracit |
| Tip produs | Decoratiuni |
| Stil | Oriental |