Decoratiune de perete Vaso, Mauro Ferretti, 40 x 80 cm, fier/MDF/rafie, maro/negru
Stoc epuizat • Brand Mauro Ferretti • Cod 8024609365959
Alege un alt produs disponibil
Panou decorativ de perete 3D din fier si MDF, format dintr-o vaza de flori incadrata intr-un cadru dreptunghiular din lemn.
Caracteristici
| Lungime | 40 cm |
| Lățime | 3.5 cm |
| Înălțime | 80 cm |
| Greutate | 1.15 kg |
| Material | Fier |
| Culoare | Maro; Negru |
| Material produs | MDF |
| Tip produs | Decoratiune perete |
| Stil | Boho chic |