Decoratiune de perete Ring, Mauro Ferretti, 31x3x89.5 cm, fier, multicolor
În stoc furnizor • Brand Mauro Ferretti • Cod 8024609340574
Livrare curier - gratuit (26-31 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 30.04 - Marți 05.05
205 Lei
Caracteristici
| Lungime | 31 cm |
| Lățime | 3 cm |
| Înălțime | 89.5 cm |
| Greutate | 1.02 kg |
| Material | Fier |
| Culoare | Multicolor |
| Tip produs | Decoratiune perete |
| Stil | Industrial |