Decoratiune de perete Poxy -A, Mauro Ferretti, 130.8x55.9 cm, fier, multicolor
În stoc furnizor • Brand Mauro Ferretti • Cod 8024609351785
Livrare curier - 29 Lei (24-28 zile) Comanzi azi și primești produsul: Vineri 24.04 - Marți 28.04
603 Lei
Caracteristici
| Lungime | 130.8 cm |
| Lățime | 8 cm |
| Înălțime | 55.9 cm |
| Greutate | 2.18 kg |
| Material | Fier |
| Culoare | Multicolor |
| Tip produs | Decoratiune perete |
| Stil | Glam |