Decoratiune de perete Ory -B, Mauro Ferretti, 31x90 cm, fier, multicolor
În stoc furnizor • Brand Mauro Ferretti • Cod 8024609349782
Livrare curier - 29 Lei (24-28 zile) Comanzi azi și primești produsul: Vineri 24.04 - Marți 28.04
190 Lei
Caracteristici
| Lungime | 31 cm |
| Lățime | 3.5 cm |
| Înălțime | 90 cm |
| Greutate | 1.2 kg |
| Material | Fier |
| Culoare | Multicolor |
| Tip produs | Decoratiune perete |
| Stil | Glam |