Decoratiune de perete Iris Verticale, Mauro Ferretti, 75x101 cm, fier, auriu
În stoc furnizor • Brand Mauro Ferretti • Cod 8024609331732
Livrare curier - 29 Lei (24-28 zile) Comanzi azi și primești produsul: Vineri 24.04 - Marți 28.04
458 Lei
Caracteristici
| Lungime | 75 cm |
| Lățime | 5.5 cm |
| Înălțime | 101 cm |
| Greutate | 1.3 kg |
| Material | Fier |
| Culoare | Auriu |
| Tip produs | Decoratiune perete |
| Stil | Glam |