Decoratiune de perete InArt Acanthus, 40 x 40 cm, plastic, alb/ivoriu
Stoc epuizat • Brand InArt • Cod 5207252221589
Alege un alt produs disponibil
InArt creeaza intotdeauna colectii echilibrate din punct de vedere estetic si functional, oferind obiecte unice, cu personalitate, potrivite pentru a transforma o casa intr-un camin.
Caracteristici
| Lungime | 40 cm |
| Lățime | 2 cm |
| Înălțime | 40 cm |
| Greutate | 0.67 kg |
| Material | Plastic |
| Culoare | Alb/Ivoriu |
| Tip produs | Decoratiune perete |
| Stil | Vintage |