Decoratiune de perete Greys, Mauro Ferretti, 84x48 cm, fier, multicolor
În stoc furnizor • Brand Mauro Ferretti • Cod 8024609351846
Livrare curier - 29 Lei (24-28 zile) Comanzi azi și primești produsul: Vineri 24.04 - Marți 28.04
410 Lei
Caracteristici
| Lungime | 84 cm |
| Lățime | 9.5 cm |
| Înălțime | 48 cm |
| Greutate | 1.35 kg |
| Material | Fier |
| Culoare | Multicolor |
| Tip produs | Decoratiune perete |
| Stil | Glam |