Decoratiune de perete Greys -A, Mauro Ferretti, 157.5x66.5 cm, fier, multicolor
În stoc furnizor • Brand Mauro Ferretti • Cod 8024609351839
Livrare curier - 29 Lei (24-28 zile) Comanzi azi și primești produsul: Vineri 24.04 - Marți 28.04
799 Lei
Caracteristici
| Lungime | 157.5 cm |
| Lățime | 9 cm |
| Înălțime | 66.5 cm |
| Greutate | 2.81 kg |
| Material | Fier |
| Culoare | Multicolor |
| Tip produs | Decoratiune perete |
| Stil | Glam |