Decoratiune de perete Gabbiani, Mauro Ferretti, 93x47.6 cm, fier, multicolor
În stoc furnizor • Brand Mauro Ferretti • Cod 8024609351624
Livrare curier - 29 Lei (24-28 zile) Comanzi azi și primești produsul: Vineri 24.04 - Marți 28.04
473 Lei
Caracteristici
| Lungime | 93 cm |
| Lățime | 12.7 cm |
| Înălțime | 47.6 cm |
| Greutate | 1.59 kg |
| Material | Fier |
| Culoare | Multicolor |
| Tip produs | Decoratiune perete |
| Stil | Industrial |