Decoratiune de perete Flowery, Mauro Ferretti, 118x58 cm, fier, multicolor
În stoc furnizor • Brand Mauro Ferretti • Cod 8024609346057
Livrare curier - 29 Lei (24-28 zile) Comanzi azi și primești produsul: Vineri 24.04 - Marți 28.04
546 Lei
Caracteristici
| Lungime | 118 cm |
| Lățime | 10 cm |
| Înălțime | 58 cm |
| Greutate | 0.35 kg |
| Material | Fier |
| Culoare | Multicolor |
| Tip produs | Decoratiune perete |
| Stil | Glam |