Decoratiune de perete Centruy -B, Mauro Ferretti, 66x100 cm, fier, multicolor
În stoc furnizor • Brand Mauro Ferretti • Cod 8024609343964
Livrare curier - 29 Lei (24-28 zile) Comanzi azi și primești produsul: Vineri 24.04 - Marți 28.04
389 Lei
Caracteristici
| Lungime | 66 cm |
| Lățime | 4.5 cm |
| Înălțime | 100 cm |
| Greutate | 2.52 kg |
| Material | Fier |
| Culoare | Multicolor |
| Tip produs | Decoratiune perete |
| Stil | Glam |