Decoratiune de perete Arty -A, Mauro Ferretti, 126x58 cm, fier, multicolor
În stoc furnizor • Brand Mauro Ferretti • Cod 8024609349843
Livrare curier - 29 Lei (24-28 zile) Comanzi azi și primești produsul: Vineri 24.04 - Marți 28.04
465 Lei
Caracteristici
| Lungime | 126 cm |
| Lățime | 5 cm |
| Înălțime | 58 cm |
| Greutate | 1.9 kg |
| Material | Fier |
| Culoare | Multicolor |
| Tip produs | Decoratiune perete |
| Stil | Glam |