Decoratiune de perete 3D Stain, Mauro Ferretti, 91x45 cm, fier, multicolor
Stoc epuizat • Brand Mauro Ferretti • Cod 8024609345814
Alege un alt produs disponibil
Panourile metalice 3D reprezinta noul trend pentru decorarea peretilor. Modelele geometrice, florile si animalele creeaza o atmosfera plina de farmec si ofera personalitate oricarui ambient.
Caracteristici
| Lungime | 91 cm |
| Lățime | 7.5 cm |
| Înălțime | 45 cm |
| Greutate | 1.15 kg |
| Material | Fier |
| Culoare | Multicolor |
| Tip produs | Decoratiune perete |
| Stil | Glam |