Decoratiune de perete 3D Regata, Mauro Ferretti, 119x3x51 cm, fier
Ultima bucată • Brand Mauro Ferretti • Cod 8024609345142
Livrare curier - gratuit (3-4 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
249 Lei
Caracteristici
| Lungime | 119 cm |
| Lățime | 3 cm |
| Înălțime | 51 cm |
| Greutate | 2.06 kg |
| Material | Fier |
| Culoare | Multicolor |
| Tip produs | Decoratiune perete |
| Stil | Industrial |