Decoratiune de perete 3D Goxy, Mauro Ferretti, 80x70 cm, fier, auriu
Stoc epuizat • Brand Mauro Ferretti • Cod 8024609343735
Alege un alt produs disponibil
Caracteristici
| Lungime | 80 cm |
| Lățime | 2.5 cm |
| Înălțime | 70 cm |
| Greutate | 1.26 kg |
| Material | Fier |
| Culoare | Auriu |
| Tip produs | Decoratiune perete |
| Stil | Glam |