Cuier, Vasagle, 43 x 43 x 180 cm, fier/PAL, maro rustic
În stoc furnizor • Brand Vasagle • Cod LCR80X
Livrare curier - gratuit (32-34 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
295 Lei
Caracteristici:
- Compozitie material: PAL, fier
- Dimensiuni produs: 45 x 45 x 181 cm
- Greutate maxima suportata de fiecare raft: 10 kg
- Instructiuni de asamblare in engleza, germana, franceza, spaniola si italiana
Caracteristici
| Lungime | 43 cm |
| Lățime | 43 cm |
| Înălțime | 180 cm |
| Greutate | 10.8 kg |
| Material | Fier |
| Culoare | Maro |
| Tip produs | Cuier |
| Stil | Industrial |