Cuier Smile, Creaciones Meng, 4 agatatori, 50x23 cm, lemn de paulownia/MDF, galben
Stoc epuizat • Brand Creaciones Meng • Cod 8434523224735
Alege un alt produs disponibil
Caracteristici
| Lungime | 50 cm |
| Lățime | 7 cm |
| Înălțime | 23 cm |
| Greutate | 0.75 kg |
| Material | MDF; Lemn |
| Culoare | Galben |
| Material produs | Lemn de paulownia; MDF |
| Tip produs | Cuier |
| Stil | Vintage |