Cuier si pantofar Naturel, Decorotika, 110x31.8x180 cm, alb/bej
În stoc furnizor • Brand Decorotika • Cod 8681181980736
Livrare curier - gratuit (31-33 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
1.346 Lei
Caracteristici
| Lungime | 110 cm |
| Lățime | 31.8 cm |
| Înălțime | 180 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb/Bej |
| Grosime | 18 mm |
| Tip produs | Cuier |
| Stil | Modern |