Cuier Rack Stand, Vasagle, 49 x 49 x 179 cm, otel/MDF, negru
În stoc furnizor • Brand Vasagle • Cod RCR16BX
Livrare curier - gratuit (32-34 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
153 Lei
- Compozitie material: fier, MDF
- Dimensiuni produs: 49 x 49 x 179 cm
- Greutate maxima suportata: 5 kg / agatatoare
- Greutate maxima suportata: 10 kg / raft
- Instructiuni de asamblare in engleza, germana, franceza, spaniola si italiana
Caracteristici
| Lungime | 49 cm |
| Lățime | 49 cm |
| Înălțime | 179 cm |
| Greutate | 4.46 kg |
| Material | MDF |
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Cuier |
| Stil | Industrial |