Cuier pentru usa Orbinni, iDesign, 2 agatatori, 2.5x13x15.5 cm, otel
Stoc epuizat • Brand iDesign • Cod 81492765004
Alege un alt produs disponibil
Caracteristici
| Lungime | 2.5 cm |
| Lățime | 13 cm |
| Înălțime | 15.5 cm |
| Greutate | 0.18 kg |
| Material | Otel |
| Culoare | Crom |
| Material produs | Bambus; Poliester; Bumbac |
| Tip produs | Cuier |