Cuier Love, Mauro Ferretti, 62x31 cm, MDF, alb
Ultima bucată • Brand Mauro Ferretti • Cod 8024609054471
Livrare curier - gratuit (3-4 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
73 Lei
Cuier practic si modern din MDF lacuit.
Caracteristici
| Lungime | 62 cm |
| Lățime | 7 cm |
| Înălțime | 31 cm |
| Greutate | 0.9 kg |
| Material | MDF |
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Cuier |
| Stil | Modern |