Cuier Love, InArt, 48x20 cm, 4 agatatori, fier/MDF, negru/natural
Stoc epuizat • Brand InArt • Cod 5207252190236
Alege un alt produs disponibil
InArt creeaza intotdeauna colectii echilibrate din punct de vedere estetic si functional, oferind obiecte unice, cu personalitate, potrivite pentru a transforma o casa intr-un camin.
Caracteristici
| Lungime | 48 cm |
| Lățime | 6 cm |
| Înălțime | 20 cm |
| Greutate | 0.47 kg |
| Material | MDF; Fier |
| Culoare | Negru/Natural |
| Material produs | Fier; MDF |
| Tip produs | Cuier |
| Stil | Industrial |