Cuier cu pantofar Alvina, Ametti, 100 x 35 x 180 cm, antracit
Stoc epuizat • Brand Arnetti • Cod 8681875705683
Alege un alt produs disponibil
Caracteristici
| Lungime | 100 cm |
| Lățime | 35 cm |
| Înălțime | 180 cm |
| Greutate | 29.66 kg |
| Material | PAL |
| Culoare | Antracit |
| Grosime | 18 mm |
| Tip produs | Cuier |
| Stil | Modern |