Covor, 00025A, 120x180 cm, Bej / Camel
Stoc epuizat • Brand Elliott • Cod 8683342471558
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
Covor (120 x 180)
2200 g/m²
Tesut manual
Fara fir
Marime: 120 x 180 cm
Grosime: 6 mm
Caracteristici
| Dimensiuni | 120x180 cm |
| Lungime | 180 cm |
| Lățime | 120 cm |
| Material | Iuta |
| Culoare | Bej; Camel |
| Tip tesatura | Tesut la masina |
| Caracteristici cheie | Subtire |
| Lungime fir | Tesatura plata |