Corp biblioteca, Hanah Home, Shb-017-A, 120x31x120 cm, Auriu
În stoc furnizor • Brand Cerritos • Cod 8684283715244
Livrare curier - 29 Lei (21-25 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
1.568 Lei
Solicită mai multe informații
Corp biblioteca
RAFTURI DIN MDF
Marime: 120 x 31 x 120 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 120x31x120 cm |
| Lungime | 31 cm |
| Lățime | 120 cm |
| Înălțime | 120 cm |
| Material | Metal |
| Culoare | Auriu |
| Material produs | Metal |
| Tip produs | Biblioteca |
| Tip montare | De sine statator |