Corp biblioteca, Hanah Home, Rl3-Aa, 72x133.6x25.5 cm, Pin Atlantic / Antracit
În stoc furnizor • Brand Locelso • Cod 8683743770595
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
726 Lei
Solicită mai multe informații
Corp biblioteca
Grosime: 18 mm
Latime: 72 cm Inaltime: 133,6 cm Adancime: 25,5 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 72x133.6x25.5 cm |
| Lungime | 25.5 cm |
| Lățime | 72 cm |
| Înălțime | 133.6 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Maro; Antracit |
| Tip produs | Biblioteca |
| Tip montare | De sine statator |