Corp biblioteca, Hanah Home, Panjur, 70x180x33 cm, Maro
În stoc furnizor • Brand Hanah Home • Cod 8684284291662
Livrare curier - 29 Lei (21-25 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
1.151 Lei
Solicită mai multe informații
Corp biblioteca
Grosime: 18 mm
Latime: 70 cm Inaltime: 180 cm Adancime: 33 cm
Rafturi numeroase
Caracteristici
| Dimensiuni | 70x180x33 cm |
| Lungime | 70 cm |
| Lățime | 33 cm |
| Înălțime | 180 cm |
| Greutate | 36.1 kg |
| Material | PAL |
| Culoare | Maro |
| Tip produs | Biblioteca |
| Stil | Modern |
| Tip montare | De sine statator |