Corp biblioteca, Hanah Home, Mn05-Ba, 154.8x180x34 cm, Maro
Ultima bucată • Brand Locelso • Cod 8683342404402
Livrare curier - gratuit (3-4 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
1.567 Lei
Solicită mai multe informații
Corp biblioteca
Grosime: 18 mm
Picioare din metal
Latime: 154,8 cm Inaltime: 180 cm Adancime: 34 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 154.8x180x34 cm |
| Lungime | 34 cm |
| Lățime | 154.8 cm |
| Înălțime | 180 cm |
| Greutate | 38.16 kg |
| Material | PAL |
| Culoare | Maro |
| Tip produs | Biblioteca |
| Tip montare | De sine statator |