Corp biblioteca, Hanah Home, Key, 45.5x84x30 cm, Alb
În stoc furnizor • Brand Estella • Cod 8684283685585
Livrare curier - 29 Lei (21-25 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
304 Lei
Solicită mai multe informații
Corp biblioteca
Grosime: 18 mm
Latime: 45,5 cm Inaltime: 84 cm Adancime: 30 cm
Rafturi numeroase
Poate fi fixat pe perete
Caracteristici
| Dimensiuni | 45.5x84x30 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Lățime | 45.5 cm |
| Înălțime | 84 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb |
| Material produs | PAL melaminat |
| Tip produs | Biblioteca |
| Tip montare | De sine statator |