Corp biblioteca, Hanah Home, Dove Toy Box, 70x55x35 cm, Alb / Natural
În stoc furnizor • Brand Hanah Home • Cod 8684284335335
Livrare curier - 29 Lei (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
606 Lei
Solicită mai multe informații
Corp biblioteca
Grosime: 12 mm
Latime: 70 cm Inaltime: 55 cm Adancime: 35 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 70x55x35 cm |
| Lungime | 70 cm |
| Lățime | 35 cm |
| Înălțime | 55 cm |
| Greutate | 14.25 kg |
| Material | MDF |
| Culoare | Alb; Natural |
| Tip produs | Biblioteca |
| Stil | Modern |
| Tip montare | De sine statator |