Corp biblioteca, Hanah Home, BLTYZ-AKTV034, 63x59x23.5 cm, Stejar
În stoc furnizor • Brand Rosewood • Cod 8684283666263
Livrare curier - 29 Lei (21-25 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
444 Lei
Solicită mai multe informații
Corp biblioteca
Latime: 63 cm Inaltime: 59 cm Adancime: 23,5 cm
Rafturi numeroase
Poate fi fixat pe perete
10 bucati
Caracteristici
| Dimensiuni | 63x59x23.5 cm |
| Lungime | 23.5 cm |
| Lățime | 63 cm |
| Înălțime | 59 cm |
| Material | MDF |
| Culoare | Stejar |
| Material produs | MDF |
| Tip produs | Biblioteca |
| Tip montare | De sine statator |