Corp biblioteca, Hanah Home, Alimo, 136.7x138x27.5 cm, Stejar
În stoc furnizor • Brand Zena Home • Cod 8683743960217
Livrare curier - 29 Lei (21-25 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
1.675 Lei
Solicită mai multe informații
Corp biblioteca
Grosime: 8 mm
Latime: 136,7 cm Inaltime: 138 cm Adancime: 27,5 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 136.7x138x27.5 cm |
| Lungime | 27.5 cm |
| Lățime | 136.7 cm |
| Înălțime | 138 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Stejar |
| Tip produs | Biblioteca |
| Tip montare | De sine statator |