Corp biblioteca Cubby, Vasagle, 90 x 28 x 100 cm, placaj/otel, maro rustic
Stoc epuizat • Brand Vasagle • Cod LBC056X01
Alege un alt produs disponibil
Caracteristici:
- Compozitie material: placaj, otel
- Dimensiuni: 90 x 28 x 100 cm
- Greutate maxima suportata: 40kg
- Instructiuni de asamblare in engleza, germana, franceza, spaniola si italiana
Caracteristici
| Lungime | 90 cm |
| Lățime | 28 cm |
| Înălțime | 100 cm |
| Greutate | 17 kg |
| Material | Fier |
| Culoare | Maro |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Biblioteca |
| Stil | Industrial |
| Tip montare | De sine statator |