Consola Balcony, Mauro Ferretti, 112x31x81.25 cm, fier, auriu
Stoc epuizat • Brand Mauro Ferretti • Cod 8024609331213
Alege un alt produs disponibil
Produsul necesita asamblare.
Caracteristici
| Lungime | 112 cm |
| Lățime | 31 cm |
| Înălțime | 81.25 cm |
| Greutate | 6.2 kg |
| Material | Fier |
| Culoare | Auriu |
| Tip produs | Consola |
| Stil | Glam |