Comoda TV Neostill TV103, 120 x 35 x 45 cm, walnut
În stoc furnizor • Brand Neostill • Cod 8681875708127
Livrare curier - gratuit (32-34 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
1.390 Lei
Caracteristici
| Lungime | 120 cm |
| Lățime | 35 cm |
| Înălțime | 45 cm |
| Material | Lemn; Sticla |
| Culoare | Walnut |
| Material produs | Sticla temperata; Lemn masiv |
| Tip produs | Comoda TV |
| Stil | Minimalist |
| Numar sertare/rafturi | 1 |