Comoda TV mare cu 2 sertare, Luvru, L.200 l.50 H.67, mdf/pal/furnir de fag, maro
Stoc epuizat • Brand Linea Mex • Cod 4720002814981
Alege un alt produs disponibil
Mobilier realizat din panouri de MDF furniruite cu furnir de fag, finisaj cires.
Caracteristici
| Lungime | 200 cm |
| Lățime | 50 cm |
| Înălțime | 67 cm |
| Greutate | 68 kg |
| Material | MDF |
| Culoare | Maro |
| Tip produs | Comoda TV |
| Stil | Clasic |
| Numar sertare/rafturi | 3 |