Comoda TV Gaye, Puqa Design, 120x25x37 cm, alb/maro
În stoc furnizor • Brand Puqa Design • Cod 8681875449686
Livrare curier - 29 Lei (22-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Marți 21.04 - Joi 23.04
315 Lei
Caracteristici
| Lungime | 120 cm |
| Lățime | 25 cm |
| Înălțime | 37 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb/Maro |
| Grosime | 18 mm |
| Tip produs | Comoda TV |
| Stil | Modern |
| Numar sertare/rafturi | 2 |